pulse.gym.kh@gmail.com

Пн - Сб с 8:00 до 22:00
Нд с 8:00 до 20:00

Що таке TRX

Підвісна тренувальна система TRX – одна з найновіших і найефективніших тренувальних концепцій у світі. Система TRX розвиває гнучкість, силу, витривалість, почуття рівноваги, стійкість і глибоку мускулатуру, внаслідок чого покращується постава і підвищується рухливість суглобів – практично без ризику отримати травму при правильних тренуваннях. Під час занять як тяжкість використовується вага власного тіла. Навіть при виконанні простих вправ необхідно утримувати позу і рівновагу тіла, що змушує працювати глибокі м’язи, роблячи подібні тренування особливо ефективними. Системи TRX дуже популярні як у США, так і в усьому світі: на них тренуються не лише шанувальники фітнесу, а й спортсмени високого рівня та навіть цілі спортивні команди. Підвісні тренувальні системи TRX використовуються для спортивних занять в арміях різних країн, а також як реабілітаційний засіб у фізіотерапії. Спочатку система створювалася для фізичної підготовки військовослужбовців ВМС США в умовах служби у відриві від зовнішнього світу – наприклад, на підводному човні або в пустелі.

TRX – це унікальна розробка американської компанії Fitness Anywhere. За рахунок своєї функціональності петлі TRX можуть називатися по праву тренажером. Між іншим, петлі TRX широко використовуються в армії США, їх застосування також стрімко набирає популярності в інших видах спорту з метою підвищення загальної фізичної підготовки спортсменам.

Принцип роботи такого тренажера полягає у використанні людиною власної маси тіла у процесі занять, при цьому можна регулювати рівень навантаження. Крім основних груп м’язів, включаються до роботи і м’язи-стабілізатори. За рахунок того, що в тренувальному процесі всі м’язи, або окремі їх групи, відчувають статичну напругу, проробляються глибинні м’язи та зміцнюється зв’язково-сухожильний апарат.

Величезна перевага тренажеру TRX – безпека його використання. У вправах максимальне навантаження обмежено власною вагою людини, до того ж це навантаження не локалізується на одному місці та розподіляється по всьому тілу. Також на хребет відсутнє осьове навантаження. Завдяки цьому ймовірність отримання травм під час тренувань знижується. Всі фактори, перераховані вище, дозволяють отримати від занять максимальне задоволення та ефект.

Величезними плюсами функціональних петель є також їхня універсальність. З петлями TRX можуть займатися люди з різним фізичним рівнем підготовки та різними кінцевими цілями занять. Оскільки за допомогою занять на тренажері можна поліпшити м’язову витривалість, гнучкість, координацію, покращити рухливість суглобів і зміцнити м’язи і т.д.