pulse.gym.kh@gmail.com

Пн - Сб с 8:00 до 22:00
Нд с 8:00 до 20:00

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ СПОРТИВНОГО КЛУБУ, ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ

Правила розроблені з метою створення безпечних та комфортних умов для тренувань.

Правила є обов’язковими для всіх відвідувачів спортивного клубу. У разі порушення правил адміністрація клубу залишає за собою право на дострокове припинення абонементу.

У разі потреби правила можуть бути переглянуті чи доповнені.

Адміністрація та персонал спортивного клубу не несуть відповідальності за речі залишені у шафах та за речі залишені без нагляду у тренажерному залі.

I. ОФОРМЛЕННЯ АБОНЕМЕНТУ.

 1. Перепусткою до тренажерного залу є абонемент, він пред’являється при кожному відвідуванні тренажерного залу. Адміністратор має право не пропустити клієнта без картки у спортивний клуб.
 2. Клієнт зобов’язаний сплатити абонемент або разове відвідування занять відповідно до чинного прейскуранта.
 3. Абонемент є персональним (іменним).
 4. Передача абонементу третій особі або переведення днів відвідування на інший абонемент – заборонено.
 5. При оформленні абонементу зазначення особистих даних:
  • П.І.Б.(повністю);
  • дата народження (число, місяць, рік);
  • номер мобільного телефону;
  • фотографія (обличчя клієнта);
  • документ, що підтверджує особу.

При купівлі безлімітної клубної картки в тренажерний зал на 1, 3, 6, 12 місяців, Ваша клубна карта дає Вам право відвідування не тільки представництва де вона (карта) була оформлена, але також усієї мережі спортивних клубів Pulse Gym.
Загальна кількість відвідувань інших представництв мережі не повинна перевищувати 8 разів на місяць.

Клубні карти: (шкільний, студентський, абонемент з тренером, ТRХ, групові заняття, сімейний, вихідного дня, 50+) – не є мережевими!

II. ВВОДНЕ ТРЕНУВАННЯ.

 1. При оформленні абонементу клієнту надаються 2 безкоштовні вступні тренування (при оформленні акційного абонементу – 1 вступне тренування).
 2. Вступне тренування-це кругове тренування на всі групи м’язів.

III.ПОСЛУГА РАЗОВЕ ТРЕНУВАННЯ.

Для покупки разового тренування Вам необхідно вказати адміністратору Ваші особисті дані – П.І.Б. (прізвище та ініціали).

Надати документ, що засвідчує Вашу особу.

IV. ПОСЛУГА ЗАМОРОЗКИ АБОНЕМЕНТУ.

 1. Послуга надається один раз за продовження абонементу.
 2. Абонемент на групові заняття не заморожується.
 3. Річні, абонементи на 3 та 6 місяців, акційні абонементи не заморожуються.
 4. Мінімальне заморожування абонементу – 5 календарних днів.
 5. Заморозка здійснюється в день, коли клієнт повідомив адміністратора або відправив смс про заморожування.

V. ЯК СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГОЮ ЗАМОРОЗКИ АБОНЕМЕНТУ.

 • Проінформуйте адміністратора особисто під час останнього відвідування спортивного клубу.
 • Надішліть та збережіть повідомлення із зазначенням П.І.Б., адресу клубу, число з “якого” та за “яке” Ви бажаєте заморозити абонемент (номери телефонів вказані на сайті www.pulse-gym.com.ua будьте уважні – для кожної адреси свій номер!).

VI. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ТРЕНУВАННЯ З ТРЕНЕРОМ.

Мережа спортивних клубів “Pulse Gym” надає Вам найширший спектр кваліфікованих тренерських послуг.

Ви маєте право самостійно обрати тренера, з яким бажаєте займатися – коротка інформація про кожного з них представлена на сайті www.pulse-gym.com.ua.

Оплата індивідуального тренування здійснюється адміністратору тренажерного залу.

VII. ПОСЛУГА ПЕРЕНОСУ ДНІВ ЗА АБОНЕМЕНТОМ

Вартість послуги – 100 грн.

Для того щоб скористатися послугою – зверніться до адміністратора клубу.

VIII. ПРАВИЛА ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ПРИ ЗАНЯТТЯХ У ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ.

 1. До самостійних занять у тренажерному залі допускаються особи, які не мають медичних протипоказань.
 2. Клієнти шкільного віку оформляють абонемент, відповідно до чинного прейскуранта.
 3. Діти шкільного віку можуть відвідувати тренажерний зал лише у супроводі батьків або займаючись з інструктором, до самостійних тренувань допускаються лише за умови письмової згоди одного з батьків. При відвідуванні спортивного клубу клієнтами з дітьми, відповідальність за їх дії (дітей), а також за самих дітей-несе клієнт, у супроводі з яким дитина знаходиться в СК. Некоректна поведінка дітей, що залишається поза увагою супроводжуючого дорослого, може бути причиною зупинки клубної картки останнього.
 4. Заняття в тренажерному залі дозволені тільки в чистому змінному спортивному взутті, рекомендується використовувати зручне закрите взуття з гумовою та нековзною підошвою. Забороняється використовувати взуття на високих підборах, зі шкіряною підошвою, з шипами, тренуватися босоніж або у відкритому взутті.
 5. Заняття в тренажерному залі дозволені у зручному одязі, що не сковує руху. Забороняється тренуватися з оголеним торсом. Під час тренувань бажано використовувати рушники.
 6. Рекомендується зняти з себе предмети, що становлять небезпеку при заняттях у тренажерному залі (годинник, висячі сережки тощо), прибрати з кишень колючі та інші сторонні предмети.
 7. Дотримуйтесь правил особистої гігієни, під час тренування використовуйте особистий рушник, не застосовуйте різких парфумерних запахів.
 8. Виконання базових вправ (жим лежачи, присідання зі штангою) потрібно проводити при страховці з боку партнера чи інструктора тренажерного залу.
 9. Не допускається перевантаження тренажерних пристроїв понад норму додатковим навішуванням вантажів.
 10. При виконанні базових вправ (станова тяга, присідання тощо) бажано користуватися атлетичним поясом.
 11. Після виконання вправ слід прибрати спортивне обладнання (млинці, гантелі, штанги, інвентар і т.д.), що використовується, на спеціально відведені місця.
 12. Забороняється торкатися рухомих частин блокових пристроїв.
 13. Забороняється ставити пляшки з водою на тренажери, підключені до електромережі (не в підсклянники).
 14. На початку тренування на біговій доріжці необхідно ставати на підставки по краях рушійної стрічки, встановити мінімальну швидкість і починати тренування після того, як стрічка почала рухатися. Не можна сходити з тренажера до повної зупинки стрічки.
 15. Забороняється користуватися аварійною зупинкою бігової доріжки (червона кнопка STOP на консолі бігової доріжки) без потреби. Для штатної зупинки полотна на консолі передбачено кнопку зупинки.
 16. Приймання та зберігання їжі в зонах, призначених для тренувань, заборонено.
 17. Забороняється самостійно регулювати систему кондиціювання та вентиляції залу, гучність трансляції та підбір музичного супроводу.
 18. При поломці або псуванні спортивного інвентарю необхідно припинити заняття та повідомити про це інструктора тренажерного залу. Заняття продовжуватимуть лише після усунення несправностей або заміни спортивного обладнання (інвентарю).
 19. У разі отримання травми, внаслідок недотримання техніки безпеки спортивний клуб відповідальності не несе.
 20. Адміністрація спортивного клубу не несе відповідальності за матеріальні збитки, а також збитки, завдані здоров’ю клієнта, отримані внаслідок некоректного використання ним (клієнтом) обладнання, предметів інтер’єру, частин приміщення, інженерних комунікацій, систем життєзабезпечення, а також всіх інших предметів, що знаходяться в спортивному клубі.
 21. Клуб не несе відповідальності за травми, пошкодження, отримані клієнтами під час тренування через хронічні захворювання, захворювання опорно-рухового апарату, серцево-судинну систему тощо. Про всі протипоказання клієнт зобов’язаний проінформувати адміністратора і тренера спортивного клубу.
 22. Паркування особистого транспорту (велосипеди, самокати, мопеди та інше) суворо у зонах паркування. Занесення велосипедів, самокатів та ін. в зал суворо заборонено.
 23. Категорично заборонено вживати в клубі спиртні напої, а також психотропні та наркотичні препарати.
 24. При псуванні майна спортклубу, випадкової чи навмисної адміністрація клубу залишає у себе визначення суми матеріально шкоди завданої клієнтом, і навіть шляхи його відшкодування.

Дирекція клубу має право у разі порушення клієнтом чинних правил попередити клієнта та заборонити йому відвідувати тренажерний зал без фінансової компенсації за грубе порушення цих правил.